Kancelaria

ŁUKASZ JAŁOZA - radca prawny

W roku 2016 ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawanych w Olsztynie.  W 2013 roku zdobył tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Pracę magisterską obronił pod tytułem "Bezczynność w administracji publicznej jako przedmiot skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego". 

Posiada wieloletnie doświadczenie jako prawnik, które zdobywał między innymi w Kancelarii Radcy Prawnego Ryszarda Bielańskiego w Kętrzynie oraz podczas pracy w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim w charakterze asystenta sędziego.

Specjalizuje się głównie w zakresie prawa karnego materialnego, prawa wykroczeń, administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem egzekucji administracyjnej, a także prawa cywilnego - prawo spadkowe.

Jako prawnik potrafi doradzać klientom ponieważ posiada doświadczenie, wiedzę oraz wytrwałość w działaniu i empatię. 

720 789 257

Iwona Greń-Florczuk - radca prawny

WW roku 2016 ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. W roku 2016 ukończyła również szkolenia z zakresu Prawo zamówień publicznych oraz szkolenie z zakresu zasad dokonywania zakupów w projektach EEFS w aspekcie ustawy Prawo zamówień publicznych i zasady konkurencyjności.

W 2013 roku zdobyła tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Pracę magisterską pod tytułem „Ochrona poprzemysłowych i powojskowych nieruchomości zabytkowych poprzez rewitalizację miast – zagadnienia administracyjnoprawne" broniła pod kierownictwem dr hab. Tomasza Bąkowskiego, prof. UG.

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym, które zdobywała podczas pracy w olsztyńskich oraz trójmiejskich kancelariach adwokackich i radcowskich, w działach prawnych spółek kapitałowych oraz w dziale zamówień publicznych. Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym, handlowym oraz gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zamówień publicznych oraz zasad funkcjonowania organizacji pożytku publicznego. W kancelarii zajmuje się także sprawami z zakresu prawa rodzinnego.

Jako prawnik potrafi doradzać innym ponieważ stara się podchodzić do każdego problemu przekrojowo i perspektywicznie, co pozwala kompleksowo uregulować sytuację Klienta.

518 500 806

DOŚWIADCZENIE
ELASTYCZNOŚĆ
BEZPIECZEŃSTWO
KOMPLEKSOWOŚĆ
x

Skontaktuj się z nami:

+48 518 500 806
+48 720 789 257